Biżuteria podkreśla naszą indywidualność. Nie jest tylko dodatkiem, ale pewnym symbolem charakteru i osobowości. W unikatowym naszyjniku czy oryginalnych spinkach do mankietów możemy poczuć się wyjątkowi, roztaczając wokół siebie blask szlachetnych kamieni i kruszców. Świat biżuterii to świat bajki -wielobarwny, nasycony, zjawiskowy. Taki właśnie świat stworzyła nasza projektantka Agnieszka Sordyl łącząc ze sobą pasję i zamiłowanie do piękna. 

Kierujemy nasze projekty do różnorodnej grupy odbiorców. Dlatego stale poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę.
Przygotowujemy również oferty dla firm odzieżowych, wśród których warto wymienić choćby  Cashmire, Hera czy Vittoria Giovani
Naszą biżuterię doceniły również znane osoby ze świata mody i kultury, takie jak Kora Jackowska, Danuta Błażejczyk, Magda i Justyna Steczkowskie, Beata Kozidrak, Rina Cossac, Gosia Baczyńska, Mariola Turbiarz czy też Agnieszka Bonisławska.

W całym tym przedsięwzięciu wiemy, że  najważniejsze jesteście Wy. To dla Was Agnieszka tworzy, projektuje. Stara się zrobić wszystko, aby klienci noszący biżuterię Sordyl Jewellery czuli się wyjątkowi, wyróżnieni, przykuwali wzrok i wzbudzali zachwyt. Właśnie dlatego marka bazuje przede wszystkim na spersonalizowanych projektach. 
W trosce o odpowiedni kontakt z klientkami, wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, poznajemy Wasz charakter oraz styl – wszystko po to, aby stworzyć coś niepowtarzalnego i dopasowanego. Biżuteria jest przecież jak sukienka czy garnitur– musi idealnie leżeć, eksponować atuty i podkreślać naturalne piękno. 
Poznaj z nami wyjątkowy świat bizuterii oraz sekrety i piękno naturalnych minerałów, kruszców i klejnotów